کیسه ادرار دخترانه

12527

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

0 ت

افزودن به لیست دلخواه

کیسه ادرار دخترانه

 • پرداخت آنلاین + ارسال رایگان

  مشتریانی که گزینه پرداخت آنلاین را انتخاب کنند ، هزینه ارسال برای آنها رایگان محسوب خواهد شد.

 • پرداخت درمحل

  شما میتوانید پرداخت را درب منزل انجام بدهید اما هزینه ارسال هم به شما تعلق میگیرد.

 • نماد اعتماد 2 ستاره

  یک دو سه طب در راستای جلب اعتماد مشتریان گرامی دارای نماد اعتماد 2 ستاره است.

 • راهنمای خرید آنلاین

  سوالی دارید؟

  تماس بگیرید : 32280598-051

توضیحات

روش كار با نوزادان دختر: 
- مرحله اول: كودك را به پشت بخوابانيد و چين هاي ناحيه تناسلي را بشوييد ( ترجيحاٌ با صابون حمام مخصوص بچه تميز شود ) از محلول صابون حاوي لوسين استفاده نشود زيرا باقيمانده آن روي پوست مانع از چسبيدن كامل به پوست مي گردد. قسمت مخرج را سريعاٌ شسته آب كشي و خشك نماييد. تمام ناحيه را مجدداٌ به طور كامل با دستمال توالت تميز نموده و صبر كنيد تا با جريان هوا خشك شود. 
- مرحله دوم: لايه محافظ پشت را از نيمه تحتاني آن جدا نماييد. ابتدا نيمه فوقاني پوشش چسبيده را رها كرده تا قسمت تحتاني بر روي پوست قرار گيرد. قبل از قرار دادن كيسه جمع آوري ادرار مطمئن شويد كه سطح پوست خشك شده باشد. 
- مرحله سوم: قسمت پرينه ( اطراف ناحيه تناسلي ) را بكشيد تا چين هاي پوست از هم باز شوند و قسمت تناسلي ( واژن ) ديده شود، هنگامي كه قسمت چسبيده را بر روي پوست ناحيه قرار مي دهيد، مطمئن شويد كه از قسمت باريك پوست بين معقد و واژن عمل چسبانيدن كيسه شروع شود و فشار انگشتان دست بر روي كيسه از اين قسمت به طرف بيرون صورت گيرد. 
- مرحله چهارم: قسمت چسبيده كيسه را به طور محكم به پوست فشار دهيد تا از چروكيدگي كيسه و پوست ممانعت گردد. زماني كه قسمت تحتاني كيسه در محل مناسب خود قرار گرفت، كاغذ پشت كيسه را ازقسمت فوقاني آن جدا كرده و عمل فشار بر روي كيسه و پوست را به طرف بالا انجام دهيد تا كيسه كاملاً در جاي خود چسبيده و قرار گيرد. از چسبيدن كامل كيسه به اطراف واژن مطمئن شويد.

پرداخت در محل یک دو سه طب

محصولات مرتبط

نقد و بررسی مشتریان

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.