کیسه ادرار پسرانه

12526

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

0 ت

افزودن به لیست دلخواه

کیسه ادرار  پسرانه

 • پرداخت آنلاین + ارسال رایگان

  مشتریانی که گزینه پرداخت آنلاین را انتخاب کنند ، هزینه ارسال برای آنها رایگان محسوب خواهد شد.

 • پرداخت درمحل

  شما میتوانید پرداخت را درب منزل انجام بدهید اما هزینه ارسال هم به شما تعلق میگیرد.

 • نماد اعتماد 2 ستاره

  یک دو سه طب در راستای جلب اعتماد مشتریان گرامی دارای نماد اعتماد 2 ستاره است.

 • راهنمای خرید آنلاین

  سوالی دارید؟

  تماس بگیرید : 32280598-051

توضیحات

روش كار براي نوزادان پسر 
- مرحله اول: كودك را به پشت بخوابانيد و چين هاي ناحيه تناسلي را بشوييد ( ترجيحاٌ با صابون حمام مخصوص بچه تميز شود ) از محلول صابون حاوي لوسين استفاده نشود زيرا باقيمانده آن روي پوست مانع از چسبيدن كامل به پوست مي گردد. ابتدا ناحيه پوست بيضه ها را بشوييد سپس آلت تناسلي و قسمت معقد را در انتها شستشو داده، آب كشي و سپس خشك نماييد. تمام ناحيه را مجدداٌ به طور كامل با دستمال توالت تميز نموده و صبر كنيد تا با جريان هوا خشك شود. 
- مرحله دوم: لايه محافظ پشت را از نيمه تحتاني آن جدا نماييد. ابتدا نيمه فوقاني پوشش چسبيده را رها كرده تا قسمت تحتاني بر روي پوست قرار گيرد. اگر چه در مورد يك نوزاد فعال و پرتحرك بهتر است كه تمام قسمت يك بار روي پوست قرار داده شود تا كيسه جمع آوري در اطراف ناحيه تناسلي محكم بچسبد. 
- مرحله سوم: هنگامي كه قسمت چسبيده كيسه را روي پوست فشار مي دهيد، مطمئن شويد كه اين عمل از ناحيه باريك يا پل كوتاه پوست بين مقعد و قاعده كيسه بيضه شروع شود و فشار انگشتان دست از اين ناحيه به طرف خارج صورت گيرد. از خشك بودن پوست قبل از قرار دادن كيسه مطمئن شويد.
- مرحله چهارم: قسمت چسبيده كيسه را به طور محكم به پوست فشار دهيد تا از چروكيدگي كيسه و پوست ممانعت گردد. زماني كه قسمت تحتاني كيسه در محل مناسب خود قرار گرفت، كاغذ پشت كيسه را ازقسمت فوقاني آن جدا كرده و عمل فشار بر روي كيسه و پوست را به طرف بالا انجام دهيد تا كيسه كاملا در جاي خود چسبيده و قرار گيرد

پرداخت در محل یک دو سه طب

محصولات مرتبط

نقد و بررسی مشتریان

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.