گچ فایبر گلاس 5 اینچ

18110

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

0 ت

افزودن به لیست دلخواه

باند ارتوپدی فایبرگلاس محصول جدیدی است که جایگزین گچ های pop شده و برای فیکس کردن اعضای اسیب دیده به علت شکستگی یا اعمال جراحی به کار می رود این محصول دارای مزایای بی شماری نسبت به گچ های pop می باشد 

 • پرداخت آنلاین + ارسال رایگان

  مشتریانی که گزینه پرداخت آنلاین را انتخاب کنند ، هزینه ارسال برای آنها رایگان محسوب خواهد شد.

 • پرداخت درمحل

  شما میتوانید پرداخت را درب منزل انجام بدهید اما هزینه ارسال هم به شما تعلق میگیرد.

 • نماد اعتماد 2 ستاره

  یک دو سه طب در راستای جلب اعتماد مشتریان گرامی دارای نماد اعتماد 2 ستاره است.

 • راهنمای خرید آنلاین

  سوالی دارید؟

  تماس بگیرید : 32453184 -051

توضیحات

باند ارتوپدی فایبرگلاس محصول جدیدی است که جایگزین گچ های pop شده و برای فیکس کردن اعضای اسیب دیده به علت شکستگی یا اعمال جراحی به کار می رود این محصول دارای مزایای بی شماری نسبت به گچ های pop می باشد که به اختصار چند مورد ان در ذیل اشاره شده است.
1- سبک بودن : جلوگیری از آسیب عضلانی و امکان فعالیت بیمار در کوتاه ترین زمان
2- استحکام بالا : این محصول در قیاس با گچ های pop علیرغم وزن بسیار کمتر حدودأ 900 برابر استحکام بیشتری ایجاد می نماید و در طول زمان استفاده کیفیت خود را حفظ می کند.
33- کیفیت بالا در عکس رادیولوژی : از مهمترین مزایای این محصول شفافیت بسیار بالای عکس رادیو لوژی بعد از انجام عمل گچ گیری می باشد و این امر موجبات تشخیص آسیب و پیگیری روند بهبودی بیماران را برای پزشکان فراهم می سازد . شایان ذکر عکس رادیولوژی برای گچ های pop کیفیت قابل قبولی ندارند و تشخیص را برای پزشکان بسیار دشوار می سازد .
44- امکان تنفس پوستی بهتر: این فراورده به دلیل وجود منافذ امکان گردش بهتر هوارا ایجاد می نماید که این امر باعث کاهش چشم گیر عفونت ها و حساسیت های پوستی ناشی از گچ گیری های بلند مدت می شود.
55- سهولت استفاده برای کاربر: یکی دیگر از مزایای این محصول امکان شکل دهی آسان توسط پزشک است .یکی از مسائل مهم در روند گچ گیری فرم دهی عضو آسیب دیده در شرایط ایده ال است که باند فایبر گلاس با توجه به سهولت استفاده این امکان را برای پزشکان فراهم میسازد .

پرداخت در محل یک دو سه طب

محصولات مرتبط

نقد و بررسی مشتریان

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.