قیمت و موجودی کالاها:

تمام قیمت های مندرج در سایت براساس آخرین اطلاعات و تغییرات بروز میباشند. اقلام قابل مشاهده در سایت موجود میباشند و تنها در غیر اینصورت وضعیت موجودی آنها به "ناموجود" و یا "این محصول در انبار موجود نیست "تغییر کرده و بر روی سایت قابل مشاهده اند.

سفارش:

بعد از ثبت سفارش، فروشگاه بصورت خودکار برای شما نامه‌ای الکترونیکی ارسال می کند و ارسال شما به صورت اتوماتیک انجام خواهد شد.. چنانچه سفارش در ساعات غیراداری و در روزهای تعطیل باشد، در اولین ساعات اداری روز بعد محصول شما ارسال خواهد شد. در هر زمان که خریدار با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سایت شود در قسمت "تاریخچه سفارشات و جزئیات" قادر به مشاهده تاریخچه سفارشات خود و وضعیت هر سفارش می باشد. وضعیت هر سفارش میتواند یکی از موارد "معلق، در حال آماده سازی، پرداخت شده، لغو شده، به دست مشتری رسیده و ..." باشد.

 

 

پرداخت وجه:

 

پرداخت وجه سفارشات به صورتهای ذیل امکانپذیر میباشد:

 پرداخت آنلاین (برای سرتاسر ایران) + (هزینه ارسال رایگان): در صورت پرداخت آنلاین که از طریق کلیه پایانه های الکترونیکی بانکهای عضو شبکه شتاب امکان پذیر است، ضمن ارسال تاییدیه پرداخت از طریق ایمیل به کاربر، ثبت سفارش کامل شده و بسته خریداری شده از طریق یکی از روشهای ارسال انتخاب شده ارسال میگردد. کلیه مراحل ثبت نام و پرداخت از پروتکل پرداخت امن (SSL) انجام میپذیرد.در این نوع سفارش هزینه ارسال رایگان و از طریق پست سفارشی می باشد ، زمان رسیدن محصول به دست مشتری بسته به منطقه جغرافیایی مشتری بین 2 الی 6 روز کاری زمان میبرد.

 واریز به حساب (برای سرتاسر ایران) + (هزینه ارسال رایگان ): در صورتی که بعضی از مشتریان عزیز نمیتوانند خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهند میتوانند مبلغ محصول خود را به یکی از شماره کارت های زیر که متعلق به فروشگاه اینترنتی یک دو سه طب می باشد واریز کرده ، سپس در ساعات اداری با شماره تماس یک دو سه طب (32280598-051) تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنند.در این نوع سفارش هزینه ارسال رایگان و از طریق پست سفارشی می باشد ، زمان رسیدن محصول به دست مشتری بسته به منطقه جغرافیایی مشتری بین 2 الی 6 روز کاری زمان میبرد.

تمام حساب ها به نام جناب مهندس علی فرجی نوغان می باشد.

۱- بانک ملت ۶۲۸۱-۷۲۹۰-۳۳۷۹-۶۱۰۴
۲- بانک ملی ۶۵۵۹-۶۸۹۲-۹۹۷۱-۶۰۳۷
۳- بانک رفاه ۱۴۱۲-۶۰۱۷-۶۳۱۸-۵۸۹۴

پرداخت در محل زمان تحویل کالا (برای سرتاسر ایران) + (هزینه ارسال با مشتری ): خریداران محترم میتوانند از گزینه پرداخت در محل در خرید خود استفاده کنند ، بدین ترتیب که ابتدا محصول خود را تحویل میگیرند سپس وجه سفارش و هزینه پست را بصورت نقدی به مامور پست تحویل می دهند.در این نوع ارسال هزینه پست با مشتری می باشد و هزینه ارسال به صورت آنلاین در مرحله آخر سبد خرید مشخص می شود و مشتری می تواند در صورت نیاز یکی از گزینه های پست پیشتاز و سفارشی را انتخاب نماید.

آموزش پرداخت در محل

پرداخت در محل زمان تحویل کالا (مخصوص مشهد) + (هزینه ارسال رایگان ): خریداران محترم مشهدی میتوانند از گزینه پرداخت در محل مخصوص مشهد استفاده کنند ، بدین ترتیب که ابتدا محصول خود را درب منزل توسط سیستم توزیع یک و سه طب تحویل میگیرند سپس فقط وجه سفارش را به مامور یک دو سه طب تحویل می دهند.در این نوع سفارش هزینه ارسال رایگان و از طریق پیک می باشد ، زمان رسیدن محصول به دست مشتری     بسته به منطقه جغرافیایی مشتری بین 2 الی 66 روز کاری زمان میبرد.

 

 

خدمات پس از فروش:
تمامی تجهیزات عرضه شده توسط یک دو سه طب (البته بجز اقلام مصرفی) شامل خدمات پس از فروش که بطور دقیق در برگه گارانتی، وارانتی و ... همراه محصول موجود است، می باشند. موارد خاص در قسمت اطلاعات و صفحه مشخصات کالا دقیقا توضیح داده شده است.

روند بازگرداندن کالا و باز پرداخت وجه:

تمامی کالاهای ارسالی تهران و شهرستان ها تا مدت 7 روز کاری زمان تست دارند و قابل مرجوع شدن می باشند. چنانچه در این مدت هرگونه اشکال یا نقص فنی توسط خریدار در کالا مشاهده شود، پس از تماس با واحد فروش یک دو سه طب امکان مرجوع نمودن، تعویض و باز پرداخت وجه خواهد بود. همچنین در صورتی که کالا معیوب نباشد نیز امکان برگرداندن کالا (به هر دلیل) تا 7 روز کاری وجود دارد. در این حالت مشتری بایستی با واحد فروش یک دو سه طب تماس گرفته و تمایل به ارجاع کالا را اعلام نماید. سپس از طرف یک دو سه طب به آدرس مشتری مراجعه میشود و کالا مسترد میگردد. مشتریان شهرستان هم میتوانند از طریق پست کالای خود را مرجوع نمایند. چنانچه ارجاع کالا از شهرستان به دلیل هر گونه نقص فنی باشد، هزینه ارجاع به عهده یک دو سه طب و در غیر اینصورت به عهده خریدار میباشد. در مورد کالاهای مرجوعی، چنانچه پرداخت کامل شده باشد، مبلغ به همان حساب و در همان روز بازگردانده میشود.