فروشگاه اینترنتی یک دو سه طب

نماینده رسمی محصولات بیورر آلمان

نماینده رسمی محصولات Beurer

قیمت | سرعت | اصالت | ضمانت خریدی آرام و هوشمندانه از بهترین برندهای طبی و پزشکی

شانه بازو بند (کتف بند) SH115 مشاهده عکس بزرگتر

شانه بازو بند (کتف بند) SH115

جدید

37,000 تومان

Give a Name
ارسال رایگان یک دو سه طب

اندام فوقاني شامل نواحي بازو ، آرنج ، ساعد ، مچ دست و انگشتان ميباشد . اين اعضاء توسط مفصل شانه به ستون فقرات مرتبط ميگردند ، اندام فوقاني به دلايل بسيار مستقيما در معرض صدمه و آسيب قرار دارد همچنين در اين قسمت بيماريهاي مختلفي تظاهرات خود را بصورت درد ، ضعف عضلاني و حتي فلج اندام نشان ميدهند...

 • سوالی دارید؟؟؟

  تماس بگیرید 32453145-051

  شنبه تا پنج شنبه 9 تا 14

 • گارانتی یک دو سه طب

  7 روز گارانتی طلایی یک دو سه طب

 • راهنمای خرید آنلاین

  تا حالا خرید اینترنتی انجام ندادین ؟!!!

  آموزش خرید اینترنتی

 • مطمین خرید کنید !

  یک دو سه طب دارای نماد اعتماد 2 ستاره از وزارت صنعت ، معدن و تجارت می باشد.

خرید تلفنی

محصولات مرتبط

توضیحات

شانه بازو بند (کتف بند) SH115 ( محصول چیپسو )

حیطه کاربرد و نحوه عملکرد :

اندام فوقاني شامل نواحي بازو ، آرنج ، ساعد ، مچ دست و انگشتان ميباشد . اين اعضاء توسط مفصل شانه به ستون فقرات مرتبط ميگردند ، اندام فوقاني به دلايل بسيار مستقيما در معرض صدمه و آسيب قرار دارد همچنين در اين قسمت بيماريهاي مختلفي تظاهرات خود را بصورت درد ، ضعف عضلاني و حتي فلج اندام نشان ميدهند.

لازم به ذكر است شكستگي هاي استخوان ، بازو ، ناحيه آرنج و استخوانهاي ساعد از شكستگي هاي شايع ميباشد كه در حوادث مختلف ورزشي ، رانندگي ، سقوط از ارتفاع و غيره ايجاد ميگرددو آرتروزهاي گردني و فتق ديسكهاي بين مهره اي گردني نيز كه درد به گونه انتشاري در اين قسمت از بدن بوجود مي آيد و همچنين حادثه عروقي مغز يا به اصطلاح سكته يا فلج يك نيمه از بدن كه دست در آنها دچار درجاتي از فلجي(حالات ناقص و كامل) ميگردد را مي توان بعنوان شايعترين اختلالات اندام فوقاني بيان نمود.

این اورتز به دليل طراحي ويژه ، در موارد بسياري كاربرد داشته و ميتواند مورد استفاده قرار گيرد. در اكثر شكستگيهاي نواحي استخوانهاي بازو و ساعد كه معمولا از گچ گيري سيلندري شكل استفاده ميشود سنگيني گچ به همراه زمان طولاني در گچ بودن عضو ، باعث حالت پايين افتادگي اندام و مفصل شانه و كشيدگي اعصاب حسي ميگردد كه اين موارد موجب احساس ناراحتي در بيمار ميشود كه استفاده از شانه بازو بند در اين زمان تمامي اين حالات را از بين ميبرد.

در بيماران سكته اي كه از فلج يك طرف بدن رنج مي برند به دليل فلج عضلاني و نبود هيچگونه قدرت ماهيچه اي ، كل اندام فوقاني از مفصل شانه به طرف پايين متمايل ميگردد و اين حالت حتي ميتواند منجر به يك نيمه در رفتگي در مفصل شانه گردد. استفاده از شانه بازو بند بلافاصله بعد از حادثه عروقي مغز ، كليه عوارض مذكور را پيشگيري ميكند. ضمنا اين بيماران از زماني كه توانايي حركت مي يابند بدليل سنگيني عضو فلج شده بعضا در حين راه رفتن دچار مشكل گرديده و به سمت فلج شده متمايل ميگردند در اينجا نيز اروتز به كمك آنها آمده و استفاده از آن در حين راه رفتن وزن اندام فوقاني فلج شده را به ناحيه گردن و تنه منتقل مينمايد. در دردهاي انتشاري به اندام فوقاني به دليل آرتروز پيشرفته مهره هاي گردني و يا فتق ديسكهاي بين مهره هاي گردني نيز استفاده از شانه بازو بند مي تواند با تحمل وزن اندام در كاهش درد موثر باشد.

بياد داشته باشيد شانه بازو بند ميتواند و بايد بعنوان يك وسيله ساده و كمكي در جعبه كمكهاي اوليه هر خانواده و ساك پزشكي هر تيم ورزشي وجود داشته باشد تا در زمان حادثه كه ما هيچگونه اطلاعي از شدت آسيب استخواني احتمالي نداريم مورد استفاده قرار گرفته سپس فرد صدمه ديده را به مراكز درماني منتقل كنيم.

نقد و بررسی مشتریان

  نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

  برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.