فروشگاه اینترنتی یک دو سه طب

نماینده رسمی محصولات بیورر آلمان

نماینده رسمی محصولات Beurer

قیمت | سرعت | اصالت | ضمانت خریدی آرام و هوشمندانه از بهترین برندهای طبی و پزشکی

قیمت و موجودی کالاها:

تمام قیمت های مندرج در سایت براساس آخرین اطلاعات و تغییرات بروز میباشند. اقلام قابل مشاهده در سایت موجود میباشند و تنها در غیر اینصورت وضعیت موجودی آنها به "نا موجود" تغییر کرده و بر روی سایت قابل مشاهده اند.

سفارش:

بعد از ثبت سفارش، فروشگاه بصورت خودکار برای شما نامه‌ای الکترونیکی ( ایمیل )  ارسال می‌دارد.

داروخانه ها و بیمارستان های مشهد  :

در ساعات اداری، کارشناسان فروش 123 طب جهت هماهنگی برای ارسال کالا، با شما تماس خواهند گرفت. چنانچه سفارش در ساعات غیراداری و در روزهای تعطیل باشد، در اولین ساعات اداری روز بعد، با شما تماس گرفته خواهد شد و هماهنگیهای لازم جهت ارسال کالا صورت میپذیرد.

مشتریان عمومی :

پس از سفارش در همان روز یا روز بعد ( بستگی به ساعت سفارش ) کالا تحویل پست داده خواهد شد.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تاریخچه سفارشات :

در هر زمان که خریدار با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سایت شود در قسمت "سفارش ها" قادر به مشاهده تاریخچه سفارشات خود و وضعیت هر سفارش می باشد. وضعیت هر سفارش میتواند یکی از موارد "معلق، تکمیل شده، پرداخت شده، انصراف داده شده، ارسال شده" باشد.

پرداخت وجه:

پرداخت وجه سفارشات به صورتهای ذیل امکانپذیر میباشد:

پرداخت آنلاین

 (برای کلیه خریداران): در صورت پرداخت آنلاین که از طریق کلیه پایانه های الکترونیکی بانکهای عضو شبکه شتاب امکان پذیر است، ضمن ارسال تاییدیه پرداخت از طریق ایمیل به کاربر، ثبت سفارش کامل شده و بسته خریداری شده از طریق یکی از روشهای ارسال انتخاب شده ارسال میگردد. کلیه مراحل ثبت نام و پرداخت از پروتکل پرداخت امن (SSL)انجام میپذیرد.

درحال حاضر امکان پرداخت وجه به مامور پست برای شهرستانها وجود ندارد و مشتریان گرامی بایستی پیش از ارسال کالا نسبت به تکمیل پرداخت اقدام نمایند.

واریز به حساب

(برای کلیه خریداران): از آنجائیکه تحویل کالا در خارج از شهر مشهد  توسط خدمات پستی پیشتاز و یا باربری و یا تیپاکس (برای اقلام خاص و یا در صورت درخواست مشتری) انجام می‌پذیرد، پرداخت وجه بصورت واریز به حساب قبل از ارسال کالا امکانپذیر می‌باشد.

6104-3379-7290-6281 شماره کارت بانک ملت

4909572981 شماره حساب بانک ملت

به نام علی فرجی نوغان

پس از پرداخت تماس گرفته و به صورت تلفنی سفارش خود  را انجام دهید.تماس فقط شنبه تا پنجشنبه 9 تا 14

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

حمل و تحویل کالا:

مشهد :

حمل و تحویل کالا براساس هماهنگی انجام شده با خریداران محترم در شهر مشهد توسط نمایندگان فــــــروش 123 طب انجام می‌پذیرد. در هنگام تحویل کالا نسخه چاپی از صورتحساب که دارای امضا و مهر 123 طب است، تحویل خریدار می گردد. یک نسخه از فاکتور فروش نیز به صورت خودکار به آدرس ایمیل مشتریان عزیز ارسال میشود.

 سایر نقاط کشور:

 حمل و تحویل کالا در سایر شهرهای کشور با توجه به مقصد و یا نوع کالا از طریق پست پیشتاز یا باربری و یا تیپاکس (برای اقلام خاص و یا در صورت درخواست مشتری) می‌باشد. روش ارسال و شماره رهگیری محموله ارسالی بعد از تحویل به شرکت پست، توسط ایمیل برای مشتری ارسال و همچنین از طریق سایت و در قسمت «سفارش ها» قابل رویت می‌باشد. تاییدیه تحویل محموله پستی به خریدار از طرف شرکت پست، به منزله دریافت سفارش از طرف خریدار می باشد. کالا(های) خریداری شده حداکثر تا هفت روز به شرط باز نشدن بسته بندی اصلی قابل برگشت خواهند بود.

هزینه ارسال برای کلیه کالا ها و کلیه نقاط کشور از طریق پست پیشتاز (برای شهرستانها) ثابت و مبلغ 8000 تومان می باشد.ضمنا کالاهای بالای 9 کیلوگرم به صورت پس کرایه فرستاده میشوند.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

خدمات پس از فروش:

تمامی تجهیزات عرضه شده توسط 123 طب (البته بجز اقلام مصرفی) شامل خدمات پس از فروش که بطور دقیق در برگه گارانتی، وارانتی و ... همراه محصول موجود است، می باشند. موارد خاص در قسمت اطلاعات و صفحه مشخصات کالا دقیقا توضیح داده شده است.

روند بازگرداندن کالا و باز پرداخت وجه:

تمامی کالاهای ارسالی مشهد  و شهرستان ها تا مدت 7 روز کاری زمان تست دارند و قابل مرجوع شدن می باشند. چنانچه در این مدت هرگونه اشکال یا نقص فنی توسط فروشنده در کالا مشاهده شود، پس از تماس با واحد فروش یک دو سه طب  امکان مرجوع نمودن، تعویض و باز پرداخت وجه خواهد بود. همچنین در صورتی که کالا معیوب نباشد نیز امکان برگرداندن کالا (به هر دلیل) تا 7 روز کاری وجود دارد. در این حالت مشتری بایستی با واحد فروش 123 طب تماس گرفته و تمایل به ارجاع کالا را اعلام نماید. سپس از طرف 123 طب به آدرس مشتری مراجعه میشود و کالا مسترد میگردد. مشتریان شهرستان هم میتوانند از طریق پست کالای خود را مرجوع نمایند. چنانچه ارجاع کالا از شهرستان به دلیل هر گونه نقص فنی باشد، هزینه ارجاع به عهده 123 طب و در غیر اینصورت به عهده خریدار میباشد. در مورد کالاهای مرجوعی، چنانچه پرداخت کامل شده باشد، مبلغ به همان حساب و در همان روز بازگردانده میشود.